Kontakt

Siedziba Firmy

PM SPORT P. Lewandowski i M. Wojtiuk Sp. j.
02-146 Warszawa
logo PM SPORT ul. 17 Stycznia 48
NIP: 522-10-02-164

Numer konta bankowego:
13 1750 0009 0000 0000 0093 7754

telefon: +48 22 749 11 40
fax: +48 22 749 11 45
e-mail: pmsport@pmsport.com.pl

REKLAMACJE PRODUKTÓW
Adres działu reklamacji:

Centrum Obsługi Reklamacji
WTS Deski
ul. Zaruskiego 8
00-468 Warszawa
 
telefon: 601 705 511
e-mail: j.cieciera@pmsport.com.pl

Napisz do nas

Praca

  • DOŁĄCZ DO ZESPOŁU ROSSIGNOL! Poszukujemy osoby na stanowisko DORADCA KLIENTA marki Rossignol.      

Praca w weekendy, w siechac sklepów sportowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • zainteresowania sportem, narciarstwem,
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • dyspozycyjności w weekendy.
Oferujemyy:
  • atrakcyjne warunki finansowe: podstawa + prowizja od sprzedaży,
  • szkolenia produktowe.


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:
m.kozlowski@pmsport.com.pl

  • Poszukujemy sprzedawców do naszych już otwartych jak i otwieranych sklepów Adventure Sports!
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
t.marchewka@pmsport.com.pl

Proszę zatytułować maila w następujący sposób:
Praca- nazwa sklepu wraz z lokalizacją.
Na przykład "Praca- Adventure Sports Klif Warszawa"
Skontaktujemy się w wybranymi osobami.

Lokalizacje sklepów:

Warszawa:
Adventure Sports Klif Warszawa
ul. Okopowa 58/72

Gdynia:
Adventure Sports Klif Gdynia
Al. Zycięstwa 256

Kraków:
Adventure Sports Galeria Kazimierz
ul. Podgórska 34

Zakopane:
Pm Sport Pro Shop 
ul. Krupówki 58 

Kontakty

ROSSIGNOL (SPRZĘT)
Jacek Ruszel - j.ruszel@pmsport.com.pl / 22 7491137
Paweł Minakowski - p.minakowski@pmsport.com.pl / 22 7491136

ROSSIGNOL (ODZIEŻ)
Kaja Bieniak - k.bieniak@pmsport.com.pl / 22 7491132

PEAK PERFORMANCE
Kaja Bieniak - k.bieniak@pmsport.com.pl  / 22 7491132

DYNASTAR/LANGE
Robert Psiuk - r.psiuk@pmsport.com.pl / 22 7491139

JULBO
Michał Kozłowski - m.kozlowski@pmsport.com.pl / 22 7491138

POC
Dominik Gurba - d.gurba@pmsport.com.pl / 22 7491138

TESTY, EVENTY
Dominik Gurba - d.gurba@pmsport.com.pl / 22 7491138

MARKETING
Karolina Trojanowska - k.trojanowska@pmsport.com.pl / 22 7491131

LOGISTYKA
Mariusz Ciećwierz - m.ciecwierz@pmsport.com.pl / 22 7491141

SEKRETARIAT
Ewelina Babicka - e.babickaa@pmsport.com.pl / 227491140

KSIĘGOWOŚĆ
Iza Stachowicz - i.stachowicz@pmsport.com.pl / 22 7491135