Aktualności

Kanał RSS

Dodany przez: admin Data dodania: Lis 24, 2010

JC de CASTELBAJAC - Haute Couture podbija narty.

 

JCC oswaja modę jak nikt inny i przenosi ubrania prosto z wybiegu na ultra techniczne produkty. Kreatywne szaleństwo i fantazja, sprawiają, że linie  POP i CHIC są nęcąco powabne od pierwszego wejrzenia. Od razu zapragniesz czuć się glamour na nartach. Tegoroczna kolekcja odzwierciedla radość życia - to naprawdę chwyta za serce. Na zimę 1011 Rossignol i JC de Castelbajac stworzyli jedną z najbardziej wypracowanych kolekcji. Dziewięć lat wspólnej pracy sukcesywnie sprawiło, iż zespoły mogły przekroczyć swe możliwości i stworzyć jeszcze bardziej zaawansowane technicznie i kreatywne produkty. Dzięki pracy na pograniczu designu, selektywnych materiałów, przywiązania wagi do detali oraz wykończenia, kolekcja jest mistrzowskim ukazaniem talentu, paradą stylu, gorącym hitem. Eksplozja kolorów, materiałów, wzorów, detali i dodatków, wszystko powstałe z inspiracji bazową kolekcją „Prêt-à-porte“ JC de Castelbajaca.

 
Linia POP, opiera się na ekspresyjnej kolorystyce oraz niebanalnym wzornictwie. Znajdziemy w niej motyw czerwonych ust, Myszkę Miki oraz kolorowe pasy inspirowane kanadyjskim wzornictwem z XIX wieku. 
Warto przyjrzeć się bliżej kurtce Angel Fire. Jest krótka i dopasowana, błyszcząca i kolorowa, z kołnierzem z futra. Angel Fire gra kolorami materiału - jeden jest błyszczący, drugi matowy. Specjalnie lakierowana procedurą, opracowaną we Francji, sprawia, że materiał staje się gładki i lśniący. Puch oczywiście najlepszy na świecie, gwarantujące ciepło, lekkość i oddychalność. Wybrane z najlepszych europejskich źródeł, pierze i puch ELDEVEN są czyszczone przy użyciu antybakteryjnych mydeł, następnie zaś sterylizowane i trzepane w procesach przyjaznych środowisku. Założysz raz, pokochasz na zawsze !!! 
 
CHIC to bardziej wyrafinowana linia, dla kobiet, które chcą zamanifestować swój styl. Eleganckie, stylowe materiały. Dopracowane dodatki.  Pojawiają się czerń i biel – w wersji matowej i błyszczącej, skórzane wstawki, futra. Wprowadzamy nowy kolor Walnut. Stylowa czarno – biała kratka znajdzie się na materiałach przypominających wełnę. Nie ma potrzeby zdejmowania jej po nartach. Idealna też na wieczorny spacer po górskiej miejscowości. Pojawiają się też motywy zwierzęce. Eleganckie nadruki w stylu safari, naturalne kolory i skórzane wstawki. To wszystko znajdziemy w kurtach, spodniach, polarach, czapkach, a nawet rękawicach. 
 

Galeria